Analýza mikroklimatu kostela v Českém Rudolci

Na kolokviu o Restaurování epitafu rodiny Jana Hodějovského z Hodějova v kostele Narození sv. Jana Křtitele v Českém Rudolci jsme 11. května prezentovali dosavadí výsledky naší analýzy mikroklimatické situace tohoto kostela se zvláštním zřetelem na epitaf.


Pilotní projekt přenosu signálu GPS na navigace v tunelovém komplexu Blanka v Praze

V Bubenečském tunelu jsme nainstalovali (a testujeme) tři opakovače globálního navigačního satelitního systému (GNSS), které mohou přenášet signál všech dostupných navigačních systémů a tím zajišťovat funkční navigaci pro řidiče uvnitř tunelu.


Exportní konference v palestinském Ramalláhu

Prezentovali jsme naši společnost na Exportní konferenci "Česká inovativní řešení pro zacházení s pevným odpadem a možnosti recyklace a cirkulárního hospodářství". Naše prezentace byla zaměřena na informační systémy v oblasti průmyslu, inteligentních budov a dopravní telematiky.

Více »


Aid for Trade 2020

V rámci online setkání se zástupci Komory zahraničního obchodu Bosny a Hercegoviny byla naše společnost představena Technologickým centrem Akademie věd ČR v rámci sítě Enterprise Europe Network jako jedna ze společností nabízejících nejnovější trendy v oblasti inovací s využitím digitálních technologií, s potenciálem pro spolupráci.

Více »


Systém RFID monitoringu

Pro společnost Toyota Material Handling CZ s.r.o. jsme zprovoznili unikátní systém RFID monitoringu.


Závěrečný meeting k projektu NEWTON

23. října 2019 se uskutečnil závěrečný meeting k projektu NEWTON v prostorách Univerzity v Dublinu. K závěrečnému meetingu se vyjádřili zástupci Evropské Komise, kteří projekt ohodnotili jako velice přínosný a zdařilý.

Více »


2. Konference o odolnosti měst v době AI (Urban Resilience)

Ve dnech 3.- 4. října 2019 jsme se účastnili konference na téma Odolnost měst v době AI (Urban Resilience) v Praze. Více informací na: ourconference.eu


61. Mezinárodní veletrh v Damašku

Ve dnech 28. srpna - 6. září 2019 se konal již 61. ročník Mezinárodního veletrhu v Damašku, v Sýrii, kterého jsme se účastnili. Více informací na: www.uac-org.org


EDULEARN 2019

Na 11. ročníku mezinárodní konference o vzdělávání a nových technologiích ve vzdělávání jsme prezentovali projekt Evropského rámcového programu Horizont 2020 - NEWTON. Konference se konala ve dnech 1. - 3. července 2019 v Palma de Mallorca (Španělsko). Měli jsme zde prezentaci ve formě posteru na téma: Zkušenosti s datovou analýzou: Nalezení rovnováhy mezi průzkumy, hodnocením a modelováním.

Více »


NEWTON workshop v Bratislavě

V pátek 17. května 2019 jsme se zúčastnili workshopu projektu NEWTON na CVTI v Bratislavě. Tento workshop pořádali ATOS IT Solutions and Servces, Bratislava, STU Bratislava a naše společnost.

Více »


7. výroční shromáždění k projektu NEWTON

Je nám potěšením se účastnit již 7. výročního shromáždění k evropskému projektu Newton. Tentokrát se konal v prostorách Univerzity v Dublinu, v Irsku ve dnech 4.-5. dubna 2019. Zástupci všech partnerských organizací a dalších zainteresovaných subjektů zhodnocují dosavadní vývoj a pokrok projektu po 3 letech společných aktivit.

Více »


NEWTON workshop o cross-analýze dat

Ve dnech 6. - 7. března 2019 jsme se účastnili v Madridu workshopu o cross analýze dat projektu NEWTON.

Více »


ICT 2018, Vídeň

Dne 5. prosince 2018 byl prezentován projekt NEWTON rámcového programu Horizont 2020 na setkání ICT2018 v Rakouském centru ve Vídni (ACV), které pořádala Evropská komise a Rakouská vláda.

Více »


Evropská konference: Výsledky výzkumu silniční dopravy v projektech H2020

V těchto dnech - 28. - 29. listopadu 2018 se účastníme Evropské konference s názvem Výsledky výzkumu silniční dopravy v projektech H2020 v Bruselu. Více informací o konferenci naleznete na: https://www.ertrac.org


Polis výroční konference: Inovace v dopravě pro udržitelný rozvoj měst a regionů - 22. - 23. listopadu 2018 - Manchester -

Minulý týden - ve dnech 22. - 23. listopadu 2018 jsme se účastnili výroční konference v Manchesteru a inovacích v dopravě pro udrželný rozvoj měst a regionů. Více informací o konferenci na https://www.polisnetwork.eu


Video z pilotního kurzu GAM LAB projektu NEWTON v Salernu, Itálii

Video z tohoto kurzu je ke shlédnutí na stránkách Youtube

Více »


Newton workshop o průběhu pilotních kurzů a přípravách posudků v Salernu

V těchto dnech se účastníme workshopu v italském městě Salerno, kde projektový tým řeší připravované pilotní kurzy a jejich následné posudky. Pilotní kurzy budou probíhat v letošním roce v mnoha zemích Evropy.

Více »


Tréninkové kurzy užití virtuální reality v rámci projektu Newton v Bratislavě

Dne 6.4.2018 se za naší účasti konaly na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě tréninkové kurzy užití virtuální reality, kde bylo otestováno příslušné vybavení, obsahy výukových kurzů a fungování NEWTELP platformy.

Více »


5. výroční shromáždění k projektu Newton v Londýně

Je nám potěšením se účastnit již pátého výročního shromáždění k evropskému projektu Newton. Mítink se koná v prostorách Univerzity Brunel v Londýně ve dnech 22.-23.3.2018. Zástupci všech 12 partnerských organizací a dalších zainteresovaných subjektů diskutují a zhodonocují dosavadní vývoj a pokrok projektu po prvních 2 letech společných aktivit.

Více »


4. výroční shromáždění k projektu Newton v Bukurešti

Bylo nám potěšením se zúčastnit čtvrtého výročního shromáždění k evropskému projektu Newton. Mítink se uskutečnil v prostorách Univerzity v Bukurešti ve dnech 11.-13.9.2017. Zástupci všech 12 partnerských organizací a dalších zainteresovaných subjektů strávili společný čas diskuzí a zhodonocením dosavadního vývoje a pokroku projektu po prvních 18 měsících společných aktivit.

Více »


Vítězství v soutěži o nejzajímavější referenci SCADA/HMI systému Reliance roku 2016

S hrdostí oznamujeme, že náš projekt vizualizace a řízení Centra péče o chronicky nemocné pacienty ve městě Džidda v Saúdské Arábii uspěl v nabité konkurenci instalací SCADA systému Reliance v celkem 7 zemích světa.
Kompletní výsledky a detaily projektu naleznete zde »


Účast na mezinárodním veletrhu v Sýrii

Naše firma bude prezentována na 59. ročníku veletrhu Damascus International Fair, který se koná ve dnech 17. až 26. srpna 2017 v hlavním městě Sýrie.

Více »


3. výroční shromáždění k projektu Newton v Madridu

Bylo nám potěšením se zúčastnit třetího výročního shromáždění k evropskému projektu Newton. Mítink se uskutečnil v prostorách CEU San Pablo University ve dnech 6.-7.4.2017. Zástupci všech 12 partnerských organizací a dalších zainteresovaných subjektů strávili společný čas diskuzí a zhodonocením dosavadního vývoje a pokroku projektu po prvních 12 měsících aktivit.

Více »


Účast na Programu rozvoje venkova SZIF

Společně s firmou FAULHAMMER se připravujeme na implementaci pokročilé technologie optimalizace a intenzifikace VKS s novým systémem kontroly kvality výroby v jejich provozu v Tržku u Litomyšle. Žádost o dotaci z SZIF byla schválena pod číslem 15/001/16220/453/000021.

Více »