Video z pilotního kurzu GAM LAB projektu NEWTON v Salernu, Itálii

Video z tohoto kurzu je ke shlédnutí na stránkách Youtube

Více »


Newton workshop o průběhu pilotních kurzů a přípravách posudků v Salernu

V těchto dnech se účastníme workshopu v italském městě Salerno, kde projektový tým řeší připravované pilotní kurzy a jejich následné posudky. Pilotní kurzy budou probíhat v letošním roce v mnoha zemích Evropy.

Více »


Tréninkové kurzy užití virtuální reality v rámci projektu Newton v Bratislavě

Dne 6.4.2018 se za naší účasti konaly na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě tréninkové kurzy užití virtuální reality, kde bylo otestováno příslušné vybavení, obsahy výukových kurzů a fungování NEWTELP platformy.

Více »


5. výroční shromáždění k projektu Newton v Londýně

Je nám potěšením se účastnit již pátého výročního shromáždění k evropskému projektu Newton. Mítink se koná v prostorách Univerzity Brunel v Londýně ve dnech 22.-23.3.2018. Zástupci všech 12 partnerských organizací a dalších zainteresovaných subjektů diskutují a zhodonocují dosavadní vývoj a pokrok projektu po prvních 2 letech společných aktivit.

Více »


4. výroční shromáždění k projektu Newton v Bukurešti

Bylo nám potěšením se zúčastnit čtvrtého výročního shromáždění k evropskému projektu Newton. Mítink se uskutečnil v prostorách Univerzity v Bukurešti ve dnech 11.-13.9.2017. Zástupci všech 12 partnerských organizací a dalších zainteresovaných subjektů strávili společný čas diskuzí a zhodonocením dosavadního vývoje a pokroku projektu po prvních 18 měsících společných aktivit.

Více »


Vítězství v soutěži o nejzajímavější referenci SCADA/HMI systému Reliance roku 2016

S hrdostí oznamujeme, že náš projekt vizualizace a řízení Centra péče o chronicky nemocné pacienty ve městě Džidda v Saúdské Arábii uspěl v nabité konkurenci instalací SCADA systému Reliance v celkem 7 zemích světa.
Kompletní výsledky a detaily projektu naleznete zde »


Účast na mezinárodním veletrhu v Sýrii

Naše firma bude prezentována na 59. ročníku veletrhu Damascus International Fair, který se koná ve dnech 17. až 26. srpna 2017 v hlavním městě Sýrie.

Více »


3. výroční shromáždění k projektu Newton v Madridu

Bylo nám potěšením se zúčastnit třetího výročního shromáždění k evropskému projektu Newton. Mítink se uskutečnil v prostorách CEU San Pablo University ve dnech 6.-7.4.2017. Zástupci všech 12 partnerských organizací a dalších zainteresovaných subjektů strávili společný čas diskuzí a zhodonocením dosavadního vývoje a pokroku projektu po prvních 12 měsících aktivit.

Více »


Účast na Programu rozvoje venkova SZIF

Společně s firmou FAULHAMMER se připravujeme na implementaci pokročilé technologie optimalizace a intenzifikace VKS s novým systémem kontroly kvality výroby v jejich provozu v Tržku u Litomyšle. Žádost o dotaci z SZIF byla schválena pod číslem 15/001/16220/453/000021.

Více »