4. výroční shromáždění k projektu Newton v Bukurešti

Bylo nám potěšením se zúčastnit čtvrtého výročního shromáždění k evropskému projektu Newton. Mítink se uskutečnil v prostorách Univerzity v Bukurešti ve dnech 11.-13.9.2017. Zástupci všech 12 partnerských organizací a dalších zainteresovaných subjektů strávili společný čas diskuzí a zhodonocením dosavadního vývoje a pokroku projektu po prvních 18 měsících společných aktivit.

Více »


Vítězství v soutěži o nejzajímavější referenci SCADA/HMI systému Reliance roku 2016

S hrdostí oznamujeme, že náš projekt vizualizace a řízení Centra péče o chronicky nemocné pacienty ve městě Džidda v Saúdské Arábii uspěl v nabité konkurenci instalací SCADA systému Reliance v celkem 7 zemích světa.
Kompletní výsledky a detaily projektu naleznete zde »


Účast na mezinárodním veletrhu v Sýrii

Naše firma bude prezentována na 59. ročníku veletrhu Damascus International Fair, který se koná ve dnech 17. až 26. srpna 2017 v hlavním městě Sýrie.

Více »


3. výroční shromáždění k projektu Newton v Madridu

Bylo nám potěšením se zúčastnit třetího výročního shromáždění k evropskému projektu Newton. Mítink se uskutečnil v prostorách CEU San Pablo University ve dnech 6.-7.4.2017. Zástupci všech 12 partnerských organizací a dalších zainteresovaných subjektů strávili společný čas diskuzí a zhodonocením dosavadního vývoje a pokroku projektu po prvních 12 měsících aktivit.

Více »


Účast na Programu rozvoje venkova SZIF

Společně s firmou FAULHAMMER se připravujeme na implementaci pokročilé technologie optimalizace a intenzifikace VKS s novým systémem kontroly kvality výroby v jejich provozu v Tržku u Litomyšle. Žádost o dotaci z SZIF byla schválena pod číslem 15/001/16220/453/000021.

Více »