Komponenty NEWTON - Ceník

Název Cena Popis Odkaz na výrobce
Platforma NewTelp Na vyžádání Zdokonalení systémů virtuální a rozšířené reality.
Usnadňuje proces integrace různého softwaru a modulů do AeL (Gamifikace, VR/AR, Multimédia).
Umožňuje systému komunikovat s jinými systémy prostřednictvím LRS (Learning Record Store).
Pomáhá při snižování počtu systémových integrací centrálním ukládáním dat.
Poskytuje systém odměn založený na vlastnm úsilí každého uživatele, který usnadňuje a podporuje učení informací a zejména dlouhodobou paměť.

SIVECO Romania S.A.

Virtuální laboratoře - digitalizované lekce a aplikace VR Na vyžádání Funkce: 3D prostředí, 3D simulace, experimenty VR/AR, učení založené na hře, Adaptivní multimédia, adaptivní obsah, Personalizace, překlad znakového jazyka apod.
Psyhomotirický vývoj: koordinace oko/ruka
Školení prostorové orientace.
Kreativní a umělecké vyjádření.
Rozvoj soběstačnosti ve společnosti, na trhu práce, doplňování interkulturních interakcí.

SIVECO Romania S.A.

Interaktivní personalizované virtuální laboratoře Na vyžádání Tato virtuální laboratoř je založena na studentských, výzkumných a personalizovaných pedagogikách. Prostřednictvím samoúčelného studia jsou studenti povzbuzováni k tomu, aby přemýšleli a převzali odpovědnost za své vlastní učení, a aby se dostali z role pasivního posluchače.
Zvyšuje výsledky učení ve srovnání s tradiční třídou.
Zvyšuje kreativní myšlení.

Adaptemy

.
Programování výukových her Na vyžádání Herní přístup k programovacím konceptům jako jsou proměnné, funkce atp., hra také podprouje komunikaci Tin Can s LRS.
Stimulace zájmu studentů, zvyšování jejich výsledků a zlepšování jejich zkušeností.

Dublin City University

Multimediální virtuální laboratoř Na vyžádání Tato virtuální laboratoř poskytuje uživatelům různé studijní materiály týkající se programování a vytváření sítí. Mediální obsah zahrnuje multimédia a hry.

Dublin City University

Multimediální adaptační modul Na vyžádání Upravuje multimediální obsah tak, aby k němu měli uživatelé přístup odkudkoliv a z jakýchkoliv zařízení.

Dublin City University

Portál gamifikace Na vyžádání Tento portál umožňuje spravovat konfiguraci prvků a pravidel přidělování odměn, které jsou povolené, když se v klientské platformě provádí konkrétní událost. Na úrovni back-end je možné snadno integrovat jakýkoliv klientský systém pomocí mechanismu založeného na sdílení některých základních událostí a/nebo dynamické konfigurace nových událostí na gamifikačním portálu.

Beyond

Keramika a barvy napříč kulturami - Muzea Na vyžádání Virtuální laboratoř připravená formou virtuální prohlídky v keramickém muzeu. Virtuální prohlídka je kombinována s interaktivním kvízem.

ATOS IT Solutions

Kurz Keramika a barvy napříč kulturami - Keramická dílna Na vyžádání Virtuální laboratoř připravená formou virtuální prohlídky v keramické dílně. Virtuální prohlídka je kombinovaná s možností sledovat vzdělávací videa týkající se keramické výroby. Virtuální prohlídka je kombinována s interaktivním kvízem.

ATOS IT Solutions

Prostorová geometrie Na vyžádání Virtuální laboratoř připravená formou virtuální prohlídky v matematické laboratoři, kde je možné vizualizovat objekty prostorové geometrie v souvislosti s jejich matematickými interpretacemi. Virtuální prohlídka je kombinována s interaktivním kvízem.

ATOS IT Solutions

Elektrofyzika Na vyžádání Virtuální laboratoř připravená formou virtuální prohlídky v elektrofyzikální laboratoři. V první části je možné studovat vlastnosti, technické parametry a vizualizovaci elektrotechnických komponent. Ve druhé části je možné vytvořit elektrotechnická schémata, která se skládají z dostupných komponent.

ATOS IT Solutions

Konečná hranice (Final Frontier) Na vyžádání Interaktivní 3D vzdělávací videohra o astronomii pro děti do 12let. Hlavním cílem hry je podpora získávání znalostí na planetách sluneční soustavy prostřednictvím přímých zkušeností, mini kvízů a zábavy. Hra také podporuje revizi znalostí.

National College of Ireland

Pocítej se mnou! Na vyžádání Působivá interaktivní počítačová vzdělávací hra, která učí principy počítání, konkrétně sčítání, násobení, faktoriály a permutace. Tato hra je vhodná pro studenty středních škol a studenty 1. ročníku bakalářského studia nebo vyšších odborných škol.

National College of Ireland

Cloudové aplikace Fab lab Na vyžádání Platforma umožňuje studentům vzdálený přístup k digitálním výrobním technologiím. Motivuje studenty předmětů STEM prostřednictvím konstruktivních, praktických workshopů. Umožňuje studentům provozovat zařízení Fab Lab podle bezpečnostních protokolů.

San Pablo - CEU University Madrid

Nástroj pro doručování obsahu Mulsemedia (Mulseplayer) Na vyžádání Mulseplayer není pouze přehrávač médií, který vykresluje audio/video obsah. Poskytuje také různé pachy či proudění vzduchu. Umožňuje studentovi (s/bez poruchy učení) zlepšit výsledky učení zapojením multisenzorického efektu do běžného zvukového/vizuálního obsahu.
Funguje tak, že soubor anotací odpovídající každému mediálními obsahu je vytvořen na straně klienta a nahrán do platformy NewTelp. Student následně pomocí programu Mulseplayer stahuje anotovaná média a vykresluje je spolu s efekty multimédií podle pokynů v souboru anotací.

Brunel University

Geografická virtuální laboratoř Na vyžádání Laboratoř se skládá z několika vzájemně propojených komponent.
Interaktivní online studijní materiály založené na technologii AR.
Aplikace Blind Globe zajišťuje pohodlný a interaktivní mechanismus pro výuku a testování v oblasti geografie.

Slovak University of Technology Bratislava

Samostatné aplikace AR/VR Na vyžádání Sada individuálních aplikací zaměřených na pomoc při výuce, učení a testování různých oblastí oboru STEM. Aplikace využívají AR/VR technologie a jsou optimalizovány pro mobilní zařízení. Jednotlivé aplikace lze použít jako samostatné nástroje i jako součást platformy NewTelp.

Slovak University of Technology Bratislava

Virtuální laboratoře SDN/NFV Na vyžádání Virtuální laboratoř umožňuje uživatelům učit se a provičovat technologie SDN (Software Defined Networking) a NFV (Network Functions Virtualization).
Získávání dovedností s technologiemi SDN a NFV bez nutnosti vlastnit potřebnou infrastrukturu a instalovat software na vlastní zařízení.

Slovak University of Technology Bratislava

Nástroj pro analýzu dat 9 999 Kč za instalaci Tento nástroj umožňuje efektivně hodnotit rozsáhlé projekty technologického rozvoje (TEL). Ukládá testovací data a pomáhá s jejich analýzou, snadno extrahuje grafy a vykresluje data.

Kybertec


Ceny jsou uvedeny bez DPH

Pro konkrétní dotazy využijte linku +420 469 659 147 nebo nanpiště na email: newton@kybertec.com